Gostyń, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Zatrudnię Zbrojarza/ Dam pracę Zbrojarz

Leszno, Wielkopolskie

Kelly Services, założone w 1946 roku przez William R. Kelly jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań HR dla różnego rodzaju klientów biznesowych. Kelly Services realizuje projekty rekrutacyjne w obszarach IT, Finanse, Księgowość, Sprzedaż i Marketing, Call Center, Inżynieria. Kelly Services ponadto oferuje szereg usług, związanych z konsultingiem oraz outsourcingiem pracowniczym. Numer wpisu do agencji zatrudnienia: 593/3.

Dla jednego z naszych Klientów hiszpańskiej firmy, która współpracuje z największymi inwestorami energetyki wiatrowej poszukujemy osób na stanowisko

Nazwa stanowiska: Zbrojarz
Nr. ref: ZBR/MT/2012
Lokalizacja: Gmina Krobia k/ Leszna, woj. Wielkopolskie

Obowiązki:
&#8226; Wykonywanie zbrojeń pod fundamenty oraz wieże
&#8226; Wykonywanie prac budowlanych
&#8226; Wykonywanie innych zleconych prac

Wymagania:
&#8226; Wykształcenie techniczne - zawodowe
&#8226; Sumienność, pracowitość i odpowiedzialność
&#8226; Mile widziane doświadczenie w wykonywaniu prac związanych ze zbrojeniami fundamentów i wież

Oferujemy:
&#8226; Wynagrodzenie podstawowe ok. 2500,00 zł netto
&#8226; Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
&#8226; Możliwość zdobycia doświadczenia przy budowie elektrowni wiatrowej

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych", Dz.U. nr 133, poz. 833."
Informujemy jednocześnie, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Jeżeli nie spełniasz wszystkich kryteriów - aplikuj do naszej bazy kandydatów!

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 29 Marzec, 2012  15:16

Identyfikator: 388318

Wyświetleń: 2094